Idén is megemlékeztünk Széchenyi Zsigmondról a Sárszentmihályi Önkormányzattal együtt.
Átmenetileg felfüggesztették túraprogramjaikat a természetjáró szervezetek
Interjút adott Asbóth Katalin elnökasszony(Gyöngyvirág TE) a székesfehérvári Önkormányzati Kommunikációs Központnak az egyesületet is érintő jelenlegi változásokról.
Az interjú az alábbi linkre klikkelve olvasható:
Feladatok és fontos tudnivalók az újonnan érvénybe lépett óvintézkedések tükrében
Az egyelőre 2020. december 11-ig érvényben lévő korlátozások nemcsak a Magyar Természetjáró Szövetséget, hanem tagszervezeteinek tevékenységét, valamint a kirándulókat és túrázókat is érintik. Ezért összegyűjtöttük a természetjárás szempontjából legfontosabb tudnivalókat.
ÉDK teljesítést bejelentőlap
A XV. Észak-Dunántúli Kupa teljesítés feltételei a Covid-19 miatt következőképpen módosul! Nyolc igazolt túrával már elfogadjuk a XV. ÉDK teljesítést, de legalább három megyéből kell az igazolás. A kupaátadó túrája is beszámítható. Az ÉDK kiírását teljesítők, kupát és emléklapot kapnak. Az, aki december 5-ig ÉDK teljesítést bejelentő űrlapot kitölti, azoknak névre szóló kupát adunk.
ÉDK teljesítést bejelentőlap felkerült honlapunkra is mely innen elérhető:
ÉDK
Gyöngyvirág TE 2020. november havi programja
Már olvasható és letölthető honlapunkról a Gyöngyvirág Természetbarát Egyesület 2020. november havi programterve:
Gyöngyvirág Természetbarát Egyesület
Vértes Meteor Természetbarát Sport Egyesület 2020. novemberi programterve
Már olvasható és letölthető honlapunkról a Vértes Meteor Természetbarát Sport Egyesület 2020. novemberi programterve:
Vértes Meteor Természetbarát Sport Egyesület
